تبلیغات
مقابله با Mortar
 
Mortar تنها ساختمانی است که دارای سرعت حمله بسیار پایین است، یعنی در هر ۵ ثانیه یکبار شلیک می کند که البته شلیک های آن به صورت انفجاری و دارای قدرت مناسب است.

از همین سرعت پایین Mortar می توانیم بهترین استفاده را ببریم. رها کردن به موقع سربازان (سربازانی مثل باربارین، آرچر و یا گابلین) می تواند قدرت Mortar را خنثی کند.
 
تاکتیک دونده :
 
گلوله پرتاب شده توسط Mortar حدود ۲-۳ ثانیه (بستگی به فاصله آن تا هدف دارد) در هوا حرکت می کند تا به زمین برخورد کند. همچنین یکی از ضعف های Mortar این است که هدف گلوله آن با توجه به محل قرار گیری دشمن تنظیم می شود و با حرکت سربازان ، گلوله به آنها برخورد نمی کند. به عبارت دیگر روند زیر انجام می شود :
 
   ۱) سربازان را رها می کنید.
 
   ۲) سربازان شروع به تخریب یک ساختمان می کنند.
 
   ۳) Mortar شلیک می کند، گلوله روی محل قرارگیری فعلی سربازان تنظیم می شود.
 
   ۴) سربازان ساختمان را تخریب کرده و به سمت ساختمان دیگر حرکت می کنند.
 
   ۵) گلوله به زمین برخورد می کند، اما سربازان از آن نقطه رفته اند.

 
برای اینکه این روند را به درستی اجرا کنید، باید سربازان شما آن ساختمان را قبل از برخورد گلوله Mortar تخریب کنند و آنجا را ترک کنند. برای این کار باید تعداد کافی سرباز را رها کنید. این تعداد به صورت زیر است :
 
     ساختمان های ضعیف (تخت Hero ها، Builder Hut ها و Barrack ها و …): ۱۰ باربارین یا کماندار
 
     ساختمان های متوسط (معادن طلا و اکسیر): ۲۰ باربارین یا کماندار
 
     ساختمان های قوی (مخازن طلا یا اکسیر ، Town Hall و دیوارها) : ممکن نیست در مدت زمان شلیک Mortar این ساختمان ها را خراب کنیم.
 
این کار نیاز به تمرین و تجربه دارد، ممکن است مدتی طول بکشد تا روی این روش مسلط شوید.
 
تاکتیک طعمه :
 
در این روش شما یک سرباز را در نزدیک ترین مکان به Mortar رها می کنیم. Mortar برای نابودی این سرباز ۱ یا ۲ گلوله شلیک می کند. که در این زمان شما می توانید بقیه سربازان را در مکانی دورتر رها کنید . از آنجایی که Mortar ابتدا دشمنان نزدیک را می زند. سربازان که دورتر رها کرده اید در امان خواهند بود.

 
هرگز سربازن را به صورت پشت سرهم (نگه داشتن انگشت روی صفحه) و در یک مکان رها نکنید، اینکار فقط باعث نابودی سریع نیروهای شما می شود.
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha