تبلیغات
اطلاعات سرباز هوگ رایدر در بازی کلش اف کلنز

مشخصات ظاهری و منابع موردنیاز و همچنین آموزش حمله با هوگ رایدر و استراتژی های دفاعی برای مقابله با این سرباز قدرتمند مطلبی گرد هم آورده ایم .

 مراجعه به ادامه مطلب بدست آورید .


هوگ رایدر

خلاصه :
هوگ رایدر به معنی گراز سوار مردی است سیاه پوست با دامن چرم قهوه ای رنگ که با کمربند قرمزی همراه است . همچنین در ظاهر این جنگجو یک جفت دست بند طلایی و گوشواره از جنس طلا در گوش راست او  و یک جفت صندل قهوه ای چرم نیز مشاهده میشود .
گرازی که مرد سوار آن است با افسار قهوه ای رنگی بسته شده است
یکی از مزیت هایی که هوگ رایدر نسبت به دیگر جنگجویان زمینی کلش اف کلنز دارد این است که میتواند با پرش از روی دیوارها به شما کمک زیادی کند .
هوگ رایدر با این که یکی از قوی ترین نیروهای تهاجمی در بازی است تنها دو دقیقه زمان برای ساخت زمان لازم دارد و همچنین از آنجا که سطح تحمل در برابر ضربه و شدت حمله این سرباز نسبتا بالا است میتواند جایگزین خوبی برای غول ها باشد .


لول های مختلف هوگ رایدر


استراتژی حمله :
هوگ رایدر میتواند از روی تمام دیوارها پرش و عبور کند و لول دیوار ها در برابر هوگ رایدر بی تاثیر است . همچنین هوگ رایدر به دلیل اینکه از روی دیوارها پرش میکند آن ها را نمیشکند و نمیتواند راه را برای دیگر نیروهای ارتش شما باز کند .
در هنگام رهاکردن هوگ ها در دهکده دشمن به این توجه داشته باشد که چه چیزی پشت دیوار است تا بتوانید بهترین استفاده را از این نیروی جنگی  ببرید . اگر هوگ رایدرها نیاز به پشتیبانی داشتند میتوانید با استفاده از دیوار شکن یا اسپل پرش به آنها کمک دوچندان کنید
در مقایسه غول و هوگ رایدر میتوانیم بگوییم که هوگ رایدر نسبت به غول از سلامتی مشابه و سرعت بیشتر و آسیب به مراتب بیشتری برخوردار است و همچنین به جای استفاده از اکسیر برای ساخت آن باید از دارک اکسیر استفاده شود
استفاده از اسپل خون هنگامی که جمعی از هوگ رایدرها در حال تهاجم هستند میتواند کمک خوبی به آن ها کند .
یکی از استراتژی های حمله این است که با رهاکردن یک ارچر در نزدیکی کلن کستل دشمن و فرستادن نیروهای تقویتی دشمن به گوشه ها و استفاده از جمعی آرچر برای از بین آنها ، با رهاکردن تمام هوگ رایدرها از سمت گوشه دهکده دشمن به دشمنتان حمله ور شوید .
از آنجا که مورتارها بیشترین آسیب را برای هوگ رایدرها متحول میشوند میتوان با از بین بردن آن ها امنیت بیشتری برای هوگ ها تامین کرد .


استراتژی دفاعی :

دفاع در برابر گرازسواران کار سختی است . به این دلیل که این سربازان با پرش از روی دیوارها کار را برای شما سخت میکنند ولی میتوان این نکته را درنظرگرفت که اگر هوگ سواران  در پس حمایت از نیروهای ارتش خود ( مثل بربر و ... ) برآید میتوان تمام تمرکز دفاعی را بر روی آن ها پیاده کرد
راه دیگر دفاع در برابر هوگ رایدر ها این است که ابزار دفاعی قوی را در داخل قلعه و سطوح داخلی دهکده خود قرار دهید و اجزای ضعیف تر را در بخش خارجی قلعه خود . به این ترتیب میتوان با استفادع از اینفرنو تاور ها و ایکس بو هایی که در سطوح داخلی قلعه خود قرار داده اید این سربازان را از بین ببرید .
همچنین با قرار دادن تله های خود در مکان های مناسب میتوانید کمک خوبی به دفاع در برابر هوگ رایدرها کنید .


تفاوت در لول های مختلف :

در ابتدا هوگ رایدرها دارای موهای سیاه و ریش وگوشواره طلایی در گوش راست او هستند  . او دارای دو مچ بند سنگین طلایی و کمربند قرمز و دامنی قهوه ای رنگ است .
چکشی که هوگ رایدر به دست دارد نسبت به لول های بالاتر کوچکتر است و دارای دو خط برنجی است .
در لول سوم هوگ رایدر ، اندازه چکش هوگ رایدر بزرگتر میشود و رنگ آن سیاه و سفید میشود . بندهای برنجی در انتهای چکش ناپدید میشوند و به جای آن دستگیره طلایی ظاهر میشود .
در لول پنج از هوگ رایدر موی او از رنگ سیاه به نارنجی تغییر میکند و آن را به یک دیو شبیه میکند !


عکس های مختصات هوگ رایدر :

عکس اول :

عکس های مختصات هوگ رایدر

عکس دوم :

مختصات هوگ رایدر

 

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha